Warsztat Online

Opis usługi

Poukładani w Szafie Poukładani w Sobie to 3-miesięczny projekt wyzwolenia z nawyków i odnowy poprzez ubiór, dzięki któremu odnajdziesz sens oraz wartość ubierania się dla siebie. Wirtualnie zajrzę do Twojej szafy by przyjrzeć się jej zawartości. Otoczę Cię wsparciem i wiedzą, gdy Ty będziesz odkrywać nową jakość swojego stylu. Pozostawię z jasną, przejrzystą garderobą, odzwierciedlającą autentyczny obraz Ciebie, w którym połączymy różne oblicza Twojej osobowości oraz ulubione ubrania. Niech podnoszenie jakości życia, stanie się pretekstem do odkrywania siebie na nowo. Obudź swój instynkt, poczuj kontakt z intuicją, która podpowie, w czym czujesz się dobrze oraz kiedy się sobie podobasz, jaki obraz siebie lubisz oraz chcesz pokazać na zewnątrz. Wyraź swoje potrzeby ubiorem, a poczujesz się bezpiecznie, wygodnie i atrakcyjnie. Odzyskasz poczucie wewnętrznego spokoju oraz porządku.

Krok pierwszy

Ubraniowy post, ponieważ najlepsze przychodzi, gdy podawane jest w małych ilościach. Przez kolejnych 7 dni będziesz chodzić TYLKO w wybranych wcześniej przez siebie, ubraniach. Ich ilość zostanie określona. Ubraniowy post oraz ograniczenie w wyborze sprawią, że dowiesz się:
co nosisz najczęściej czego nie nosisz w ogóle
w jakich ubraniach czujesz się dobrze
czego brakuje w Twojej szafie
7-dniowy minimalizm w modzie wyzwoli potrzebę kreatywność.

Krok drugi

Po tygodniu ubraniowej ascezy zobaczysz siebie na nowo omówimy przemyślenia i wnioski odkryjesz autentyczne potrzeby ubraniowe
stworzymy listę ubrań i dodatków, które pomgą urealnić siebie zatrzymamy tworzenie sztucznych potrzeb i ubraniowy chaos z szacunkiem odłożymy rzeczy, których nie lubisz, nie nosisz i nigdy nie założysz (zatroszczymy się o ich zagospodarowanie) określimy styl, który pozostanie Ci wierny na lata.
Krok trzeci- wejście do sklepu jest jak wejście na imprezę lecz czy to Twoja impreza? korzystając z oferty sklepów internetowych, znajdę i zaproponuję rzeczy, które są na Twojej liście potrzeb. Zaktualizuję Twoją szafę do bierzących potrzeb i trybu życia. Zatrzymasz nawyki kupowania tych samych ubrań. Zaczniesz wyglądać różnorodnie. Podobać się sobie bardziej.

Krok trzeci

Wejście do sklepu jest jak wejście na imprezę lecz czy to Twoja impreza?
Korzystając z oferty sklepów internetowych, znajdę i zaproponuję rzeczy, które są na Twojej liście potrzeb. Zaktualizuję Twoją szafę do bieżących potrzeb i trybu życia. Zatrzymasz nawyki kupowania tych samych ubrań. Zaczniesz wyglądać różnorodnie. Podobać się sobie bardziej.


Wielki finał!


Twoja garderoba stanie się wygodnym i ładnym miejscem, do którego będziesz
zaglądać z prawdziwą przyjemnością i pewnością, że znajdziesz w nim ubrania którym z przyjemnością znajdujesz na różne ubrania na różne dni i okazje ulubione dawne i nowe ubrania zostaną połączone w zestawy ubrania będą pasowały do Ciebie, będą podkreślały Twoje atuty podpowiem jak łączyć i zestawiać dodatki; buty, torebki, biżuterię.
Poza tym odkryjesz:
jak wygląd wpływa na świadomość i akceptacja siebie
jak wdrożyć umiar i prostotę
jak poprzez modę budować lepszą jakość życia
We właściwie dobranych ubraniach, które pasują do Ciebie- kształtem, wygodą, jakością- rozkwitasz. Twój wygląd staje się autentycznym obrazem Twojej
osobowości. Naturalne piękno, którym emanujesz, pomaga odnaleźć siłę w codzienności życia. Lecz najważniejsze, że robisz to dla siebie. siebie i Twoich
potrzebach. Jak gdyby nikt nie patrzył i nie oceniał.