Stworzenie stylu

Krok pierwszy

Przejrzę i oczyszczę Twoją szafę z ubrań oraz dodatków które niekorzystnie wpływają na Twój wygląd, samopoczucie oraz wprowadzają chaos. Następnie w oparciu o moje umiejętności, doświadczenie oraz wyobraźnię, wykreuję wizję całościowego stylu, gdzie Twoje cechy podkreślone ubiorem, staną się niewerbalnym znakiem rozpoznawczym oraz wizytówką Twojej osoby. To będzie proces oparty na nowych doświadczeniach, dlatego daj sobie proszę czas, na zmianę, która budzi się w Tobie.

Krok drugi

Spośród wybranych sklepów, przygotuję propozycje ubrań i dodatków, gdzie każdy element garderoby będzie łączył w sobie najwyższą jakość oraz perfekcyjne wykonania a także odzwierciedli pragnienia wyglądu, które nosisz w swojej głowie. Z przyjemnością zaplanuję a także poprowadzę wizytę w sklepie albo u krawca, zajmę się poprawkami oraz przeróbkami, dopracowując Twoją garderobę w najdrobniejszych szczegółach. Na koniec, by w pełni stworzyć Twój wymarzony styl, wybiorę i dopasuję dodatki, które w wyrafinowany sposób podkreślą rys Twojej osobowości.

Krok trzeci


Na każdym etapie, zadbam o Twój komfort w procesie zmiany, sprawiając, że poczujesz się doskonale ubraną osobą, wzbudzającą podziw i zachwyt. Będę także wspierać Cię w oswajaniu się z nieco odmienionym stylem, poprzez bieżące doradztwo w codziennych dylematach ubraniowych.