PIĘKNO JEST NIEWYTŁUMACZALNE

0

Człowiek rodzi się pięknym i pięknym umiera. Nagi, oderwany od zasad i reguł jakie proponuje życie. Szczęśliwy, bo w bliskości z sobą samym. Niczym nie ograniczony przychodzi i odchodzi.

Piękno jest niewytłumaczalne, ponieważ jego źródło bije w naturze człowieka. Jest w świadomości siebie i sposobie postrzegania swojej osoby bez ograniczeń jakie w naszych głowach zasiewają inni. Ci, którzy mają na nas bezpośredni wpływ, naznaczają obrazem a czasem kradną poczucie własnej wartości oraz pewność siebie. Mogą być inspiracją, fundamentem i wsparciem jak też klatką, w której uwięzione piękno nie może rozwinąć skrzydeł. Jak uwolnić się z cudzych historii ? By opowiedzieć swoją, wznosząc się na wyżyny własnych możliwości…

Pokój pełen ludzi, wszyscy zajęci rozmową, zaangażowani w różne aktywności. Gdy nagle z zupełnie niewyjaśnionych powodów głosy lekko się wyciszają. Jakby czas zwolnił aby wszyscy obecni mogli nasycić się widokiem. Poczuć osobowość, które właśnie weszła i ociera się o nich nie dotykając nikogo. Obraz niecodzienny a jednak się zdarza. To stąpa doskonałość łącząca w sobie ubiór z dyskretnie podkreśloną istoty człowieka a tak na prawdę to piękno, które lekko uchyliło rąbka swojego blasku. Panie Panowie idzie Człowiek pewny swojej wartości.

Przyglądając się ludziom, których otacza aura wyjątkowości, dostrzegamy ich piękno. Nie mają wieku, wagi, wad ani zalet tylko to coś wyjątkowego i absolutnie doskonałego, ponieważ tylko to co unikatowe warte jest podkreślenia.

Historie moich Klientów są podobne…żyją doświadczając swojej wartości, która jak skała zderza się z oceanem uwag i krytyki, ocen i komentarzy, wzlotów i upadków. Aż któregoś dnia spotykają mnie.

Jeśli chciałbyś bym ubrała Twoja historia, zapraszam do kontaktu.