MAGIA MAŁEJ CZARNEJ

0-15

Królową wszystkich sukienek jest od zawsze „mała czarna”.

Dlaczego mała ? ponieważ ma podkreślać lekkość, delikatność i kobiecość, nie przytłaczając. Dlaczego czarna ? ponieważ czarny jest najbardziej eleganckim kolorem. Jest oficjalny, wieczorowy, dostojny oraz nieco wyniosły. Czarny to nie tylko kolor żałoby lecz także kolor powagi.

Sztuką jest znaleźć tę jedyną sukienkę: doskonałość idealnie dopasowaną do figury oraz temperamentu.

Gdy Klientka poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu stroju na bardzo ważne, skomplikowane i trudne zarazem biznesowe spotkanie, od razu pomyślałam o sukience. W mojej głowie strój miał spełnić dwie funkcje: na zewnątrz robić wrażenie oraz podkreślać siłę, wewnątrz – dawać poczucie bezpieczeństwa. Powiedzmy, że było mi łatwo, ponieważ znam naturę oraz charakter Klientki, znam także jej wartości oraz zasady jakimi kieruje się w życiu. Sukienka, którą wyczułam jako idealną miała fason kobiecy i prosty zarazem, kilka detali podkreślających jakość wykonania oraz perfekcyjne cięcie. Była czarna.

Klientka idąc na spotkanie dyskretnie zwracała na siebie uwagę, ponieważ ubiór podkreślający osobowość sprawiał, że jedyne co słyszała to naturalnie płynące komplementy oraz słowa podziwu. Efekt, który osiągnęła w swojej nowej „małej czarnej” był tak spektakularny, że zanim doszła do miejsca w którym była umówiona, pewność siebie oraz wiara, że jest w stanie osiągnąć wszystko, wyniosły ją ponad własne słabości, dodając skrzydeł.