Kim jest personal shopper?

KIM JEST PERSONAL SHOPPER ?  jest przyjacielem, który chce rozwiązać problem, gdy chodzi o dobór codziennej garderoby lecz także, gdy idzie o potrzebę wyrażenia siebie ubiorem, stworzenie wrażenia, które zostanie zapamiętane. 

Wyobraź sobie, że żyjemy w Świecie, gdzie Ty jesteś kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Patrzę na Ciebie oczyma zachwytu, szacunku i dumy z tego jak radzisz sobie w życiu, jak każdego dnia wspinasz się na szczyt. Jesteś człowiekiem świadomym swoich osiągnięć lecz nie wiesz jak ubiorem podkreślić niepowtarzalny rys osobowości ? Jak wyróżnić się pośród innych oraz stworzyć garderobę, gdzie wszystko do Ciebie pasuje ?

Pozwól, że spojrzę na Ciebie moimi oczami.

Wykreowanie stylu i wizerunku to proces opierający się na poczuciu własnej wartości, dlatego tak ważnym elementem jest poznanie Klienta oraz pochylenie się nad problemami z jakimi przychodzi. Wsłuchanie się w potrzeby buduje zaufanie oraz jest podstawą do dalszej współpracy. 

Głęboko wierzę, że każdy człowiek, jest wyjątkowy. Sztuką jest znaleźć takie ubrania, fasony, kolory oraz dodatki, które to coś wyjątkowego podkreślą. Zostanie stworzony styl odzwierciedlający osobowość.  

Czasem spotykamy osoby, które choć ubrane normalnie, wyglądają tak, że trudno oderwać od nich oczy. Wszystko jest idealnie dopasowane a jednocześnie nie przytłacza. To właśnie jest sztuka ubioru, gdzie strój jest niewerbalną wizytówką; zanim coś powiemy, już coś pokazaliśmy.

PERSONAL SHOPPER to moda czy przywilej ? Koszt czy inwestycja ? Drogi Kliencie, odpowiedź zależy od Ciebie.