The way you dress is the manifestation of your ambition. It’s an image you use to attract attention, to make others interested in yourself, and then to create relationship space.

Personally, I feel best in harmony and consistency. I only have clothes I love in my wardrobe.

Ula Kamińska, clothing psychology expert, consultant on image and style

One of the best personal shoppers in Poland according to ELLE magazine

Author of Style Guide.

wardrobe


I’ll have a look at your dressing preferences, your current style and your habits. By focusing on every item in your wardrobe, I will create the foundations for your new, exquisite, unique look. The product you get out of the wardrobe review will be a set of clothes matching your figure and personality perfectly, a wardrobe full of items that will let you shine with your natural glamour.

The scope of my ‘wardrobe review’ comprises:

 • Selecting and retaining those items of clothing which are capable of emphasizing your true beauty;
 • Putting away those items which deprive you of the joy of being yourself, of energy and motivation;
 • Based on my fashion and trend knowledge: creating a new wardrobe, full of surprising and inventive combinations and looks, all involving your favourite pieces of clothes;
 • Identifying the source of your authentic style, and summarizing the items which are missing in the complete creation of that style.

Price: PLN 3000


style


New season, new quality, new look. With this service, you can have a look at the quality of your appearance at any point in your life, and make your clothes represent your inner feeling of uniqueness. The idea behind this service is to express yourself through the way you dress.

The “Style” service comprises:

 • Selection of best matching, timeless items among those in fashion;
 • Creating sets of clothes that fit your professional and personal needs and lifestyle;
 • Choosing the clothes that would discreetly emphasize your visual advantages and inner qualities;
 • Creating a distinctive image that will make you more self-confident and freshen up your look.

Price: PLN 5000


personality


Do you expect a spectacular effect and a new quality in your appearance and in the way you create your looks? Do you value your time more than anything? Use my imagination, creative skills, sensitivity and empathy – let me create your style and define it smoothly for you from the start. With this service, your unique qualities will be emphasized by your attire. First, I will take a look at your personality, your inner needs and values. Then, I will use them to develop an image which will become your logo and the perfect framework for your individuality.

The “Personality” service comprises:

 • Reviewing the wardrobe and eliminating mismatched clothes and accessories;
 • Creating a comprehensive style and image based on your unique qualities;
 • Addition of clothes that combine uniqueness with quality;
 • Selection and matching of clothes and accessories that will perfectly emphasize your personality traits;
 • Comfortable feeling;
 • Support in the process of familiarizing yourself with the slightly adjusted style.

Price: PLN 10,000


management


Silent, invisible wardrobe management, updating it on an ongoing basis with new items that are missing. The purpose of this service is to prepare sets of clothes for a month full of meetings, travel, other social and business events. It will make your wardrobe full of complete proposals that will match every need for perfect appearance. As a result, you get a perfectly tailored wardrobe, accurate in every detail and in any circumstances.

The “Management” service comprises:

 • Detailed calendar review;
 • Preparing sets of clothes for every occasion;
 • Perfecting every detail of the attire;
 • Getting some free time, and guaranteed WOW effect;
 • Support in case of urgency

Price: PLN 2500


Testimonials

Journal

POUKŁADANI W SZAFIE, POUKŁADANI W SOBIE 1

POUKŁADANI W SZAFIE, POUKŁADANI W SOBIE

Wszystko zaczęło się, gdy Katarzyna Richter zaprosiła mnie do rozmowy na temat minimalizmu w modzie. Wywiad, który był tylko punktem wyjścia, zmusił mnie do zastanowienia, co znaczy słowo „modna”, które tak znacząco zmienia swoje znaczenie. Gdy brakuje okazji by ładnie się ubrać i pokazać swój strój, a także miejsc, gdzie można konkurować o miano najlepiej ubranej osoby, powstaje pytanie: Moda, czyli co ?

Otoczona codziennością, której zabrakło „kolorów”, postanowiłam poszukać odpowiedzi. Wykorzystując moją wnikliwą naturę oraz zmysł obserwacji, zaczęłam „chłonąć” postpandemiczną wizje rzeczywistości. Tego, jak zmieniają się potrzeby, nawyki, wartości. Ludzie zaczęli kupować inaczej; inaczej wydawać pieniądze. Tryb pracy zmienił ubiór biurowy na ubiór domowy. Ograniczenie potrzeb w naturalny sposób przekierowało strumień pieniądza na inny rodzaj dóbr, również niematerialnych. Każdy odczuwa dyskomfort wynikający z konieczności zmiany przyzwyczajeń, która tak nagle została wymuszona.

POUKŁADANI W SZAFIE, POUKŁADANI W SOBIE-projekt online, który stworzyłam jako potrzebę uwolnienie od niewygodnych nawyków oraz krępujących wyborów. Temat dotyczy ubrań, lecz tak naprawdę chodzi o  wewnętrzny spokój i przestrzeń oraz poczucie, że wszystko to, co znajduje się w Twojej garderobie, sprawia, że podobasz się sobie. Wszystko to, co nadmiar możliwości zagarniał przez ostanie lata. Istotą projektu jest znalezienie równowagi pomiędzy światem wewnętrznych potrzeb oraz zewnętrznych możliwości. Pokazanie siebie poprzez ubiór, by cieszyć się lepszy wygląd, samopoczucie oraz samozadowoleniem. 

Więcej …
LETNIA SONATA - TRZY SPOSOBY JAK NOSIĆ JEANS 2

LETNIA SONATA – TRZY SPOSOBY JAK NOSIĆ JEANS

Jeansy są jak mała czarna. Można je nosić od rana do wieczora, łączyć na wiele sposobów i zmieniać ich charakter tak często jak swoje nastrój.

Prywatnie to moja ulubiona część garderoby i nie wyobrażam sobie życia bez jasnych: wytrych, lekko znoszone, dopasowane do figury. Zawsze z wysokim stanem, ponieważ podkreślają talii i wysmuklają biodra a przede wszystkim wydłużają nogi. Mój Fason Cud !

Więcej …
Dress code pracy w domu  3

Dress code pracy w domu 

Podczas niedawnej rozmowy z przyjaciółką, kiedy to nadrabiałyśmy zaległości w rozmowie na dystans, doszłyśmy do tematu jak dobrze wyglądać w domu? Okazało się, że ma ona od miesiąca dwa stroje: piżamę dzienną i piżamę nocną. Jednak, choć to proste i wygodne rozwiązanie powinno okazać się idealnym, takim nie jest. Wspólnie zaczęłyśmy zastanawiać się dlaczego jej samopoczucie uległo poprawie gdy zmuszona koniecznością wystąpienia przed kamerą, umalowała się i ubrała bardziej formalnie? 

Okazało się, że to wystąpienie na cały dzień poprawiło jej humor, wybijając z codziennej rutyny piżamowego dress code. Jakież jednak było jej zdziwienie, gdy okazało się, że ja mam zupełnie inaczej. Codziennie – bez względu na plan dnia – delikatnie się maluję, ubieram a może nawet trochę stroję jak na domowe warunki lecz co najważniejsze czuję się zadbaną a to pomaga mi zebrać się w formę w której się sobie podobam. 

Więcej …
CZY UBRANIA WPŁYWAJĄ NA ZACHOWANIE LUDZI ? 4

CZY UBRANIA WPŁYWAJĄ NA ZACHOWANIE LUDZI ?

Ubiór jest niewerbalną wizytówką. Zanim cokolwiek powiesz, już coś pokazujesz. 

Ubiór. Spojrzenie. Uśmiech. Gest. 

Patrząc na drugiego człowieka: przyjaciela, wroga, partnera biznesowego czy partnera w łóżku można wiele wyczytać. Z tego jak wygląda, co i jak mówi, jak się zachowuje wypływają intencje. Trzeba tylko umieć je „czytać”. 

Bywa, że ubiór jest zasłoną; kurtyną za którą schowane są wstydliwe słabości lecz także i pokłady siły. Znam prawnika, który wygląda jakby był zagubionym chłopcem, który ledwo potrafi liczyć do trzech. To jednak tylko fasada bezwzględnej silnej, którą w mgnieniu oka potrafi obezwładnić i pokonać przeciwnika. Współczuję wszystkim, którzy ocenili tego człowieka po wyglądzie, ponieważ w tym przypadku wygląd jest po to by zmylić i uśpić czujność. 

Czy ubranie współczesnego człowieka ma wartość materialną czy psychologiczną ? 

Więcej …
Jak się ubrać do teatru ? 5

Jak się ubrać do teatru ?

Są takie miejsca w których UBIÓR MA ZNACZENIE. To teatr, opera, filharmonia lub elegancka restauracja.

W czasach gdy ubranie było wyrazem przynależności do klasy społecznej, podkreślało rodowód lub wpojone wartości, naturalnym był wybór takiego stroju, który te cechy podkreśla. Lecz dziś wszystko wygląda zupełnie inaczej, również z perspektywy sztuki, kultury i wysublimowanego gustów. Teatralny savoir vivre przymyka oko na wiele ekstrawagancji, nie wprowadzając sztywnego dress code a jedynie zachęcając do częstych wizyt. 

Czy ta sama sytuacja dotyczy wytwornych restauracji ? Trochę tak, ponieważ gdy pieniądz rządzi Światem, nie wypada wyprosić miliardera za drzwi tylko dlatego, że przyszedł w podkoszulku. Chyba, że chce się zdobyć rozgłos…

Więcej …
Zakupy ze stylistką 6

Zakupy ze stylistką

Usługa ZAKUPY ZE STYLISTĄ, wygląda następująco:

1. pozwalam sobie zadać kilka pytań na temat stylu życia, zainteresowań itp., dzięki którym mam przyjemność wsłuchać się w potrzeby i oczekiwania. Wszystko co Klient powie o sobie oraz swoim stylu życia jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ w pierwszym kontakcie chodzi nie tylko o informacje na temat rozmiaru, wieku oraz trybu życia lecz także o poznanie osoby, jej temperamentu, sposób patrzenia na siebie, czyli wszystkiego czego nie widać „gołym okiem”. To podstawa współpracy PODCZAS PERSONAL SHOPPING, bym prawie nie znając Klienta, mogła jak najtrafniej dobrać garderobę spełniającą oczekiwany efekt.

Więcej …

Contact

Informations