Doskonałość Męskiego Stylu

0-14

„Behind the perfection of a man’s style, must lie the passion of man’s soul” Oscar Wild.

To spotkanie było zbiegiem kilku okoliczności. Po pierwsze żona będąca moją wieloletnią klientką, po drugie następująca zmiana biznesowego kierunku klienta oraz idąca za tym zmiana stylu życia i potrzeba odświeżenia garderoby. Mimo tak silnego poparcia nie od razu zdobyłam zaufanie.

Specyfiką mojej pracy jest fakt, że poznaję prywatne sfery życia moich klientów. By relacje rozwijały się w sposób naturalny, staram się nawiązać nić porozumienia, wzbudzić zaufanie osoby, która w ogóle mnie nie zna a otwiera przede mną swój Świat. Ciekawość drugiego człowieka, jasno wyrażane myśli tworzące przestrzeń dla wzajemnej akceptacji to warunki niezbędne dla dalszej współpracy.

Mój klient przeszedł długą drogę zawodowego rozwoju. W swojej branży osiągnął bardzo dużo, lecz jego talent i ambicje pozostawały nie zaspokojone. Wewnętrzna potrzeba samorealizacji oraz przemiana z realisty, człowieka zasadniczego i twardo stąpającego po ziemi w wizjonera, który jak dawni odkrywcy, wyruszył w nieznane by odkrywać nowe lądy były powodem zaproszenia mnie do współpracy. Potrzeba była jasna: stworzyć styl elegancki, nadal formalny, lecz z odrobiną lekkości, wygody i komfortu. By myśli i czyny klienta mogły bez skrępowania wędrować w wybrane obszary.

Współpracujemy ze sobą od kilku lat a ja towarzyszę klientowi w różnych sytuacjach biznesowych, podkreślając ubiorem jego osobowość; siłę, odwagę i otwartość umysłu. Wybierając ubrania najwyższej jakości koncentruję się na detalach, kroju oraz swobodzie noszenia. Na końcu zawsze zadaję pytanie: „jak się Pan w tym czuje?”, by być pewną, że ubranie jest dopasowane jak druga skóra. Tworząc spójną i harmonijną całość.

To jest właśnie Styl.