BE YOUR OWN STYLIST

0-2
Ubranie jest jak ciało, druga skóra. Jeśli chcesz coś zmienić, spraw by do niego pasowało. Do Twojego ciała. By się w nowym trendzie, stylu, w nowej roli zakochało.

Współczesny człowiek: głodny wiedzy i rozwoju swoich umiejętności, nieustannie uczy się i udoskonala. Szukając lepszej jakości siebie stara się osiągnąć mistrzostwo w dziedzinach, które go interesują. I osiąga. Naturalną koleją jest, że kształtując lepszą jakość w sobie, szuka również produktów lepszej jakości. Chce się nimi otaczać.

Przeprowadzając pośród Klientów „badanie” dotyczące motywów dla których korzystają z moich usług, na pierwszym miejscu pojawiła się jedna, bardzo jasno sprecyzowana cecha: świadomość, że wygląd ma znaczenie! W pracy jest kluczowym narzędziem budującym spójny i wiarygodny wizerunek. W życiu prywatnym wpływa na samopoczucie oraz atrakcyjność. Tu chciałabym podkreślić, że osoby o których pozwalam sobie pisać wyglądają i czują się dobrze, są spełnione i zadowolone z siebie. Nie narzekają, lecz szukają sposobów by było jeszcze lepiej…również w kwestii ubioru.

Jedną z moich ulubionych Klientek jest kobieta, której styl zachwyca wielu. Ona to wie, ja to wiem. Ma bardzo dobry gust, dlatego wybrała mnie jako osobę mogącą sprostać jej oczekiwaniu. Chciała by styl, efekt jaki robi w swoim środowisku biznesowym był wyjątkowy i niepowtarzalny. To możliwy, gdy ubiór pasuje do sylwetki a zwłaszcza do osobowości tak bardzo, że w ogóle się go nie zauważa, ponieważ jedyne co wtedy przyciąga uwagę to wrażenie. Oszałamiające, zachwycające wrażenie, które sprawia, że nie można przestać patrzeć na taką osobę. To rzadki przypadek ideału, który czerpie z natury. Klientka nie potrzebowała mnie by podać jej kolejną sukienkę, spodnie lub marynarkę lecz by wydobyć z jej stylu unikatową jakość. Obraz, którym zostanie zapamiętana.

Mając w szafie rzeczy, które kochasz, zachowując balans między tym co ponadczasowe a tym co nowe i nowoczesne, stajesz się – drogi Czytelniku -niepodważalny, autentyczny. To co po Tobie zostaje, to wspomnienie a obraz jakim się ono „maluje” w pamięci innych jest źródłem pięknych wspomnień o Twojej osobie.